HAKKIMIZDA

Kaşağı Tarım ve Hayvancılık Çiftliği; tarım sektörüne yönelik hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla 2017 yılında Nevşehir’in Avanos ilçesinde kurulmuştur.

Üreticiden tüketiciye uzanan zincirin bütün halkalarını uygun şekilde takip etmiştir. Sektörün tüm standartları uygulamayı hedefleyen bir vizyon ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın onayını alarak Kasım 2018’de et ve et işleme üretim tesisini faaliyete geçirmiştir.

Kaşağı markasına ait şarküteri ürünlerimiz olan sucuk, kavurma ve pastırma siz tüketicilerle buluşan üretimdeki yolculuğuna, kaliteli et seçimi ile başlamaktadır. Kendi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz besi hayvanlarının etleri üretime aktarılarak ustalığın teknoloji ile buluşturulması sonucu imal edilmektedir.

- KAŞAĞI ÇİFTLİĞİ

Çiftliğimiz 2017 yılında modern teknoloji ile Nevşehir’in Avanos ilçesinde kurulmuştur. Büyük baş hayvanlar konusunda uzman veterinerlerimiz kontrolünde, doğal yemler ile büyütülmektedir.Kapalı sistem besi padokları, kuru ot yem ve silaj depoları bulunmaktadır.

ÜRETİM TESİSİ

Avanos’ta helal sertifikalı kesimhanelerde karkas halinde getirilen etler soğuk hava araçları ile yine Avanos’taki üretim tesisimize gelmektedir. Dinlenme süresi bittikten sonra etlerimiz işlenmeye başlamaktadır.

Üretim tesisi 2018 yılında Nevşehir Avanos ilçesinde olup, son teknoloji ekipmanlar sayesinde, müşterilerimizin sucuk, kavurma, pastırma et taleplerini karşılayabiliyoruz. Tesisimiz Nevşehir Gıda Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup, İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanları, hijyen uzmanları ve gıda denetimcileri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

KALİTE POLİTİKASI

Kaşağı Tarım ve Hayvancılık işletmemizde; hayvanın beslenmesinden, sağlığına ve tüm aşamalarda  izlenebilirliği sağlanmaktadır. Üretim tesisimizde tüm hijyen ve kalite standartlarına uyularak, siz değerli tüketicilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet sağlanmaktadır.

- ET İŞLEME ALANI

İşletmemiz çiğ kırmızı et parçalama, paketleme olarak ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Lezzet ve tazeliği maksimum seviyede tutmak için soğuk hava depolarında saklanır.

Çağın gerektirdiği teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek, gıda güvenliği ilkelerine, yasal şartlara uygun ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, çalışanlarımızın çalışmaktan gurur duyduğu, çevreye duyarlı üretim gerçekleştirmekteyiz.